NÓŻ EDC MYŚLIWSKI TAKTYCZNY NIJA BLACK G10 D2 1 ZA-PAS KNIVES

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ZA-PAS
  • Dostępność: Jest (Dostępny od ręki)  (3 szt.)
    Czas realizacji: dostępny od ręki
  • szt.
  • Cena brutto: 389,99 zł 317,07 zł

Niecodzienna linia, specyficzne kształty widoczne gołym okiem w połączeniu z użytecznością. Projekt wykonany przez Artura Szutę pod szyldem "BOLT VISION", polskiego projektanta noży.

Nóż, który wygląda i działa. Profilowane okładziny rękojeści z czarnego G10 piaskowanego dla lepszego chwytu, skręcane na śruby TROX. Z tyłu rękojeści znajduje się ukryty pin, przez który można przewlec paracord. Frezowany grzbiet ostrza.

Do tego wysoki szlif, aby nóż był jak najbardziej wszechstronny w użytkowaniu.

Pochwa z Kydex'u z mocowaniem typu "Tek-Lok" ze stali nierdzewnej.

 

Dane techniczne

Ostrze: Stal narzędziowa NC11LV D2,

grubość 3,5 mm (0.1378"), twardość 60-61 HRC

Wykończenie ostrza: Szkiełkowane

Rękojeść: G10

Pochwa: Kydex

Waga: 102 g (3.60 oz.)

Długość całkowita: 199 mm (7.83")

Długość ostrza: 93 mm (3.66")

Szerokość ostrza: 34 mm (1.34")

Kąt ostrzenia: 20 stopni na stronę

Wszystko zaczęło się od majsterkowania w przydomowym garażu, po obejrzeniu filmu w internecie pt. "Jak zrobić Nóż" czy cos w tym stylu.. również chciałem spróbować swoich sił. Mowa tutaj o roku 2016, kiedy to wykonywałem swoje pierwsze noże (niektóre do tej pory nie ujrzały światła dziennego). I tak zaczęło się kręcić, jedno zamówienie, potem kolejne, jednym słowem - ciągły rozwój. Aż do dzisiaj, do dnia w którym zmuszony zostałem otworzyć sklep internetowy aby być w stanie zapanować nad zamówieniami. - Daniel, szef tej ferajny.

Oczywiście w tej chwili nie pracuję sam :)

Mamy tutaj też Janka - knifemaker'a i księgowego w jednym. Ciekawa sprawa, bo z jednych papierów uciekł w drugie (mowa tu o tych ściernych) :) Wyszlifuje, sklei, naostrzy jeśli trzeba. Ciągle ma nowe pomysły.

oraz Szymona - z nożami miał do czynienia od dawna ale sporadycznie, natomiast w naszej firmie jest elektryko-elektroniko-technologiem 

W ten sposób tworzymy mały zespół do pracy przy nożach :D